1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

У військовій частині, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на прес-службу в/ч 3011, завершилися змагання з боротьби самбо, участь у якій взяли близько 30-ти спортсменів у різних вагових категоріях

050122 39 min

На татамі в Кривому Розі гвардійці проявили неабияку силу та витривалість, протягом кількох годин виборюючи у своїх суперників кожен бал.

«Головне завдання для кожного учасника - отримати новий досвід та задоволення від спортивного поєдинку», - відзначив начальник фізичної підготовки і спорту Дмитро Капінус.

Усі прийоми військовослужбовцям знайомі - з першого дня служби їх навчають основам рукопашного бою та інших видів спорту. Отримані навички успішно застосовуються під час виконання службово-бойових завдань.

За результатами змагань, у ваговій категорії до 58 кг перемогу отримав Дмитро Стаднік, до 64 кг - Олександр Коваль, до 71 кг - Дмитро Рябуха, до 79 кг - Олексій Рудницький, до 88 кг - Дмитро Петяйкін, до 98 кг - Данило Терещенко та у категорії 98+ - Ігор Горцукевич.

Військовослужбовці, які показали найкращі результати представлятимуть команду військової частини на чемпіонаті Центрального оперативно-територіального об'єднання, що пройде наприкінці січня у Кривому Розі.

050122 40 min

Підготував до публікації
Ілля ПЕТРЯК,
спеціально для рубрики
Новини спорту Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар