1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Як повідомляє в Кривому Розі «17-та окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка», завершилася першість Оперативного командування «Схід» з футзалу. 17-та окрема танкова бригада виборола третє місце серед бригад Оперативного командування

210122 21 min

Протягом трьох днів бригади та обласні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки змагалися за призові місця. Команди були поділені на три групи.

Команда 17-ї окремої танкової бригади потрапила в групу «А».
Перший матч танкісти виграли з рахунком 4:0.

Другий матч приніс чергову перемогу. Криворіжці перемогли суперників з рахунком 3:2.
Третя зустріч для нашої команди закінчилася у нічию.

«Таким чином, команда танкістів вийшла на перше місце в групі. З рахунком 1:1 завершився другий тайм. На жаль, криворіжці поступилися суперникам по пенальті. Не зважаючи на це, команда 17 окремої танкової бригади виборола третє місце серед бригад ОК «Схід», - прокоментував начальник фізичної підготовки та спорту 17 окремої танкової бригади.

На підбитті підсумків, кращим гравцем чемпіонату був визнаний військовослужбовець 17 окремої танкової бригади Дмитро Спільняк.

Наша команда була нагороджена подякою за якісну гру та бійцівські якості у чемпіонаті.

За результатами змагань, перша п’ятірка нашої команди потрапила до збірної команди ОК «Схід» та готується до чемпіонату Сухопутних військ.

Підготував до публікації
Ілля ПЕТРЯК,
спеціально для рубрики
Новини Спорту Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар