1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (2 Votes)

По правилам карантина в поезде в купе может находиться 2 человека, это в сочетании с тем, что за порядком в составах следить некому, привело к шокирующему происшествию в поезде Мариуполь – Киев

В поезде Мариуполь-Киев пытались изнасиловать женщину

Как сообщила пострадавшая Анастасия ЛУГОВАЯ, в ночь с 31 июля на 1 августа, около 03.00 она стала жертвой отморозка и сексуального насильника.

Проснулась женщина от ударов по голове – мужчина в трусах зашел, закрыл дверь в купе и начал ее избивать.

Пассажирка начала кричать и звать на помощь, проснулся сын, который так же начал плакать и кричать. Но на помощь никто не пришел.

Нападающий хотел ударить сына, но жертва пыталась тянуть время, чтобы ей пришли на помощь. На помощь никто не шел...

Чтобы не травмировать психику сына, мать предложила насильнику перейти в его купе. Но и по пути по вагону помощь не пришла...

Хитростью жертве удалось выйти из купе и позвать на помощь проводницу. Проводница ничего не могла поделать с мужчиной, и женщины закрылись в служебном купе, просидев там 3 часа, которые оставались до столицы.

На станции Киев – Пассажирский отморозка задержал наряд полиции... - Биография отморозка, избившего женщину в поезде с целью изнасилования

Анастасия Лугова

Вчора 31.07 в поїзді «Маріуполь-Київ» близько 3:00 на мене було скоєно напад.
В купе я була з сином. Прокинулася від ударів по голові. Невідомий пробрався до нашого купе, вдягнений був дише в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка.

Тримав за горло і бив багато разів. Я кричала, прокинувся син. Син почав кричати і просити «Не бити маму», на що невідомий розвернувся і хотів вдарити сина. Я затримала удар, пообіцявши, що зроблю все що завгодно, або би він не бив сина.

Чоловік перестав агресувати, зняв труси і почав до мене приставати. Я попросила, щоб трішки зачекав, адже син ще не спить і це все бачить.

Ввесь час допоки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мої пручання говорив «Будь умничкой, будь хорошей девочкой и больше не пострадаешь».

Я зрозуміла, що потрібно якось вивести чоловіка з купе. Я запропонувала йому вийти, щоб син нічого не бачив. Він погодився, обгорнувся в простиню, вивів мене з купе і завів до свого купе. Двері за мною заблокував на верхній замок.

В купе на столі була розрізана диня, з якої стирчав ніж. Тож кричати не було сенсу. Я боялася, що якщо він спроможний на побиття невиної незнайомої жінки, то зарізати ножем, щоб не кричала - не проблема.

Чоловік зняв простінь і почав приставати.
Але в той час мій син почав плакати і кликати мене.

«Ось він шанс на порятунок» - подумала я, і запропонувала вийти і піти заспоїти сина під предлогом, що дитина може розбудить усіх.
Чоловік мене відпустив але сказал, щоб я повернулась, інакше він мене знайде і буде гірше.

Вийшовши з купе, я забігла до сина і ми босоніж побігли до провідниці. Та спала і не розуміла, що робиться. Чоловік голий по вагону біг в нашому напрямку. Зрозумівши, що тут захисту не знайду, ми побігли до іншого вагону, де я почала кричати і стукати у всі двері. Найгірше те, що ніхто не зреагував. Але про це потім.

Ми знайшли захист у провідниці цього вагону.
До Києва залишалось їхати більше трьох годин.

Щоб ви розуміли частих зупинок цей потяг не робить. Тож у мене був вибір: або зупиняти потяг серед ночі невідомо де і чекати на поліцію, або чекати до Києва. І я обрала другий варіант.

Начальник поїзду дав розпорядження, щоб невідомого охороняли і не дали змогу йому
втекти. Адже той грозився натиснути стоп кран, вибити вікно.

О 7:11 ми прибули на станцію «Київ Пасажирський», де нас чекав наряд поліції, викликаний МОЇМ ЧОЛОВІКОМ!
Невідомого затримали.

Юлия ЛАПОЧКИНА,
специально для рубрики
Новости Украины
сайта Весь Кривой Рог

Добавить комментарий