1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

14 років за державну зраду та дезертирство – засуджено третього офіцера ЗСУ, який повернувся в Україну з армією рф, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на прес-службу військової прокуратури Південного регіону

310522 9 min

За публічного обвинувачення Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Дніпровський районний суд м. Києва визнав винним у державній зраді та дезертирстві колишнього військовослужбовця ЗСУ, якого взяли в полон у складі збройних сил рф (ч. 1 ст. 408, ч. 1 ст. 111 КК України).

Вироком суду йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 14 років з конфіскацією всього майна.

Встановлено, що колишній український військовослужбовець у 2014 році зрадив присязі, відмовившись виконати наказ про передислокацію військової частини з півострова та вступив на службу до збройних сил держави-агресора.

Через вісім років – 25 лютого 2022 року він повернувся на територію України у складі окупаційних військ, які ввійшли в м. Нова Каховка Херсонської області. 1 березня 2022 року колона окупантів була знищена ЗС України, а зрадника взято в полон.

Зазначимо, що його та двох вже засуджених до реального покарання українських військових було взято в полон у складі артдивізіону 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони рф, що зазнав поразки від українських десантників у Миколаївській області.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар