1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Запобігання виведенню коштів до рф: арештоване майно та корпоративні права підприємства на суму 36 млн грн., повідомляє Весь Кривий Ріг. Бенефіціарним власником фабрики, що знаходиться на території Кіровоградської області, є громадяни держави-агресора

240622 5 min

Дане підприємство здійснює виготовлення офісного устаткування, стрічок діаграмних, газетного паперу, паперу ручного виготовлення та інший не крейдований папір або карток для графічних цілей, а її кінцевим власником є громадяни рф.

З метою унеможливлення відчуження майна у зв’язку із запровадженим санкціями та виведення коштів за межі України, у межах кримінального провадження було накладено арешт на майно та корпоративні права фабрики. Вартість арештованого - 36 млн грн. Триває досудове розслідування.

Раніше було накладено арешт на майно та корпоративні права підприємства, яке займається видобуванням корисних копалин на території Кіровоградської області та власниками якого є російські бізнесмени, суму майже 30 млн. грн.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

-1 #1 Иван 24.06.2022, 17:48
Арестовано а не конфисковано грамотей леха. Конфискация имущества врага Женевской конвенцией допускается в случае военной необходимости. Где ты учился?
Цитата

Додати коментар