1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Слідчі управління розслідування корупційних злочинів слідчого управління Національної поліції України за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора та за оперативного супроводу працівників Департаменту стратегічних розслідувань НПУ, повідомляє Весь Кривий Ріг, вживають заходи з метою виявленню активів, які розміщені на території України і належать державі агресору, а також з метою запобігання їх виведенню та переоформленню права власності на них

010722 11 min

Відтак слідчі ГСУ НПУ здійснюють досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 258-5 Кримінального кодексу України - за фактом фінансування військової агресії російської федерації.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що на території складських приміщень м. Києва зберігається продукція підприємства, яке зареєстроване на території російської федерації.

Слідчі Головного слідчого управління за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора та за участю працівників Департаменту стратегічних розслідувань НПУ провели обшук у вказаних складських приміщеннях.

У ході обшуку вилучено понад 46 тис. м. кв. товару зі скла виробництва російської федерації на понад 9,5 мільйонів гривень. Також вилучено дві вантажівки з напівпричепами, які належать підприємству, зареєстрованому в республіці білорусь.

Наразі вирішується питання про накладення арешту та передачу вказаного майна в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Попередньо планується, що вилучене скло буде використане для відновлення населених пунктів, які постраждали від нападу російської армії, зокрема йдеться про Ірпінь та Бучу.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди України
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар