1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Співробітники СБУ, повідомляє Весь Кривий Ріг, затримали ворожого агента, який займався розхитуванням внутрішньо-політичної обстановки в регіоні. Для цього він поширював в інтернеті заклики на підтримку окупантів та намагався нав’язувати людям ідеї так званого «руського міру»

200522 8 min

200522 9 min

Свої провокаційні «дописи» розповсюджував через соцмережі, у тому числі заборонені в Україні. За даними слідства, зловмисником є колишній працівник обласного управління міліції, який у 2014 році відмовився брати участь в антитерористичній операції на сході України та звільнився з лав МВС.

До початку повномасштабної агресії рф він підшукував «однодумців», яких намагався залучити до підривної діяльності проти нашої держави. Свої злочинні дії координував з депутатом «регіонального осередку» партії «єдіная росія» у тимчасово окупованому Криму.

У разі успішного виконання ворожих завдань та окупації території Дніпропетровщини, зловмиснику обіцяли керівну посаду в «силових структурах» рф.

Наразі затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Викриття та блокування діяльності ворожого агітатора здійснювали співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

Також читайте -

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар