1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

За процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, повідомляє Весь Кривийи Ріг, виконувача обов’язків заступника начальника штабу військової частини викрито та затримано за зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України)

240522 17 min

За даними слідства, вказаний посадовець у травні поточного року неодноразово виказував командиру зведеної роти охорони цієї ж частини вимогу про надання йому неправомірної вигоди у сумі 10 000 гривень щомісячно.

Ці кошти призначалися за здійснення впливу на командування частини та начальника однієї із служб щодо непроведення перевірок та службових розслідувань у зведеній роті охорони та непритягнення за їх результатами до дисциплінарної відповідальності командування роти.

23 травня, під час одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 5 000 грн, виконувача обов’язків заступника начальника штабу затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, проводяться обшуки за місцем роботи затриманого. Також йому готується повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Слідчого управління ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, за оперативного супроводу співробітників військової контррозвідки СБ України.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар