1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Зґвалтування дітей та розповсюдження дитячої порнографії - на Дніпропетровщині винесено вирок учасникам організованої групи, повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на прес-службу обласної прокуратури

030622 23 min

За публічного обвинувачення Дніпропетровської обласної прокуратури визнано винними трьох учасників організованої групи за фактами зґвалтування, розбещення неповнолітніх, а також створення, розповсюдження та збуту продукції, що містила дитячу порнографію (ч. 4 ст. 152, ч. 3 ст. 153, ч. 2 ст. 156, ч. 5 ст. 301 КК України).

Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська призначив їм покарання у вигляді 8, 13 та 15 років позбавлення волі.

За даними слідства, у період 2013 – 2018 років зловмисники систематично ґвалтували та розбещували малолітніх дітей, користуючись тим, що потерпілі перебували у безпорадному стані та не могли чинити опір. Знущання над дітьми учасники групи фіксували на відео, які у подальшому розповсюджували у мережі Інтернет. На час вчинення злочинів вік потерпілих був від 4 до 12 років. Всіх учасників було викрито та затримано.

У судовому засіданні обвинувачені своєї вини не визнали. Однак суд підтримав позицію прокуратури та призначив покарання у вигляді позбавлення волі.

Як повідомлялось раніше, щодо ще трьох обвинувачених судом затверджено угоди про визнання винуватості та їх засуджено до покарання у виді позбавленні волі на строк 5 років з іспитовим строком, а також 9 та 12 років позбавлення волі.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар