1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури, повідомляє Весь Кривий Ріг, викрито та повідомлено про підозру громадянину за фактом незаконного використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги під час воєнного стану (ч. 3 ст. 201-2 КК України).

170622 19 min

За даними слідства, мешканець Дніпра отримав вантаж з гуманітарною допомогою - продуктами харчування, ввезеними до України з Польщі, для українців, які постраждали від російської агресії.

В подальшому знайшов підприємця, який погодився купити 38 тис одиниць м’ясної консерви за ціною удвічі нижчою за ринкову.

16 червня чоловіка було затримано у порядку ст. 208 КПК України під час отримання 1 млн 350 тисяч грн. за продаж гуманітарної допомоги.

Під час проведення обшуків за місцем мешкання фігуранта та орендованого складу виявлено та вилучено понад 100 тис. одиниць продукції, грошові кошти, мобільні телефони та автомобіль.

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід - УСР в Дніпропетровській області ДСР Нацполіції України.

Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Кримінал, Пригоди Дніпропетровщини
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар