1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Національна поліція набирає фахівців, що можуть внести свою лепту в справу боротьби з наркозлочинами. І поліцейські з Кривого Рогу можуть зайняти декілька з 53 вакансій, якщо будуть відповідати вимогам

111217 35

Сергій Князєв пропонує поліцейським спробувати свої сили у службі з протидії наркозлочинності.
Враховуючи європейський досвід у боротьбі з наркозлочинами, необхідно змінювати підходи до роботи Департаменту протидії наркозлочинам. Перший крок до оздоровлення цього підрозділу зробили на початку року, призначивши на посади у цьому підрозділі рядових патрульних поліцейських та працівників Департаменту внутрішньої безпеки.
Сьогодні Національна поліція робить наступний крок – оголошує конкурсний набір, поки що в апарат Департаменту протидії наркозлочинності, на заміщення 53 вакантних посад.
У результаті очікуємо початок активної роботи із викриття міжнародних наркотрафіків.
Вже залучено потенціал закордонних експертів – Бюро з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань (INL) Державного департаменту США та Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Міністерства юстиції США та створено оновлену модель реформування.
Відповідно до нововведень, над документуванням та розслідуванням наркозлочинів працюватимуть спеціалізовані слідчі та оперативні працівники. Раніше ж цю роботу розписували на вільних слідчих та працівників оперативних служб.
Пропонується усім охочим поліцейським взяти участь у конкурсі з метою міжнародної протидії, встановлення, документування каналів наркоторгівлі.
У свою чергу забезпечуємо роботою у новому офісі із сучасним обладнанням. Стартова зарплатня буде вищою від зарплатні звичайного оперативного працівника. Надаємо можливість кар’єрного росту.
Сподіваємося набрати мотивованих, доброчесних та компетентних працівників.
Вітається досвід оперативної роботи та володіння іноземними мовами.

Підготував до публікації
Льоха ЗЛИЙ,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар