1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

В рамках проведення Дніпропетровською обласною службою зайнятості прес-турів на підприємствах області Криворізький міськрайонний центр зайнятості разом з Криворізькою телерадіокомпанією «Рудана» відвідали «Володарів мирних вибухів» – так можна назвати ПАТ «Промислово-виробниче підприємство «Кривбасвибухпром»

Це одне з найбільших підприємств з ведення вибухових робіт з досвідом роботи майже 50 років. Підприємство спеціалізується на проведенню підривних робіт в кар’єрах гірничо-збагачувальних комбінатів Кривбасу, виробництві вибухових речовин.
Криворізький міськрайонний центр зайнятості не один рік плідно співпрацює з ПАТ «ПВП» Кривбасвибухпром» щодо укомплектування кадрами. Для більш детального ознайомлення шукачів роботи з підприємством та майбутнім місцем роботи проведений «День відкритих дверей роботодавця».
В заході взяли участь директор Криворізького МРЦЗ Ігор Вознюк, який розповів про ситуацію на ринку праці міста, попит і пропозицію робочої сили, та заступник директора Криворізького МРЦЗ Лариса Шевченко.
Інформаційний захід провели директор з персоналу та побуту ПАТ ПВП «Кривбасвибухпром» Тетяна Латашова, начальник відділу кадрів підприємства Тетяна Мельник, екскурсію до музею підприємства здійснила його завідувач Людмила Халик.
У заході взяли участь біля 30 безробітних, які мали можливість побачити реальні умови праці, відчути атмосферу, в якій працюють члени трудового колективу, що налічує понад 600працівників.
Підприємству потрібні спеціалісти за професіями: «підривник», «водій автотранспортних засобів», «слюсар контрольно-вимірювальних приладів та автоматики», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Криворізький міськрайонний центр зайнятості,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар