1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Пріоритетом в діяльності Криворізького міськрайонного центру зайнятості є реалізація державної соціальної політики сприяння зайнятості населення, забезпечення соціальної стабільності громади міста і регіону

221018 1 min

Протягом 2018 року в центрі зайнятості міста соціальними послугами щодо вирішення проблеми зайнятості скористалися 15,6 тис. громадян, з них статус безробітного мали 10,0 тис. осіб.
Станом на 19 жовтня 2018 року в Криворізькому міськрайонному центрі зайнятості були зареєстровані 2,6 тисяч безробітних, з яких більшу частину складали жінки – 68%, 33% - молодь віком до 35 років, кожен третій належав до категорії осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні. Рівень зареєстрованого безробіття в місті складає 0,95 % (по Дніпропетровській області - 1,2 %, по Україні - 1,2 % ).
Кількість вакансій у базі даних центру зайнятості станом на 19.10.2018 року складає 2446 місць, у середньому навантаження на 1 вільне робоче місце склало 1 особу.
Чисельність зареєстрованих безробітних, працевлаштованих за направленнями центру зайнятості протягом 2018 року, склала 4,6 тис. чол., загалом за сприяння центру зайнятості роботу отримали 7,8 тис. осіб.
Із загального числа безробітних, які перебували на обліку в центрі зайнятості станом на 19.10.18, 2,1 тис. чол. отримували допомогу по безробіттю на період пошуку роботи, середній розмір допомоги по безробіттю у вересні дорівнював 3,1 тисяч гривень.
Для підвищення конкурентоздатності безробітних на сучасному ринку праці центром зайнятості організована професійна перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних. Так, протягом 2018 року перенавчались 914 чол., перенавчання здійснювалось за 9 професіями та 4 напрямками підвищення кваліфікації, які користуються попитом на ринку праці.
З метою матеріальної підтримки безробітних на час пошуку роботи та соціально-трудової реабілітації осіб, які тривалий час перебувають в стані безробіття, центром зайнятості організовуються громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, у 2018 році в них взяли участь 1441 чол. з числа безробітних.
Протягом 2018 року на нові робочі місця, за створення яких здійснюється компенсація єдиного соціального внеску роботодавцям з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, були працевлаштовані 96 безробітних.
Основним завданням Криворізького міськрайонного центру зайнятості є стабілізація ситуації на ринку праці міста і регіону. Головними напрямами її реалізації є збільшення обсягів соціальних послуг, які надаються незайнятому населенню та роботодавцям, посилення соціального партнерства для забезпечення зайнятості населення.

Відділ статистики
Криворізького міськрайонного центру зайнятості,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар