1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

У середині липня Міністерство освіти і науки України затвердило Концепцію розвитку англійської мови в університетах, згідно з якою до 2023 року володіння нею стане обов'язковою умовою для вступу на бакалавра. Експерти hh.ua | grc дослідили для сайту Весь Кривий Ріг, для яких спеціалістів знання іноземної мови обов’язкове, якого рівня достатньо для працевлаштування та чи впливає знання англійської мови на рівень пропонованої заробітної плати

290919 14 min

Також читайте - Работа в Кривом Роге по Четвергам (26.09.19)

Аналіз вакансій, розміщених з січня до середини вересня 2019 року, показує: вимога про володіння англійською мовою фігурує у кожній п’ятій вакансії. Найчастіше знання іноземної мови вимагаються від IT-спеціалістів, менеджерів по роботі з клієнтами, інтернет-маркетологів тощо.

Більш ніж третина роботодавців не уточнює, на якому рівні співробітник має володіти англійською мовою. Однаково затребувані рівні Intermediate та Upper Intermediate – на них припадає по 18% усіх розміщених вакансій. Трохи рідше зустрічається вимога володіти англійською на рівнях Fluent та Advanced. А от початковий рівень (beginner) майже не згадується роботодавцями та трапляється в поодиноких вакансіях.

Із підвищенням вимог до кандидата зростають і зарплатні пропозиції. Так, якщо протягом 2019 року в середньому у вакансіях ішлося про заробітки від 10 000 грн, то у пропозиціях про роботу, де потрібна англійська мова, фігурують такі цифри:
- Володіння англійською без зазначення необхідного рівня – від 16 400 грн (+64% до середньої початкової зарплати).
- Рівень Intermediate – вакансії із зарплатами від 17 500 грн (+75% до середньої початкової зарплати).
- Рівень Advanced – вакансії із зарплатами від 22 500 грн (+125% до середньої початкової зарплати).

27% пошукачів із тих, хто розміщував резюме протягом 2019 року, заявили про володіння англійською. І майже третина з них запевняє, що знає іноземну на досконалому рівні, ще по 18% декларує просунутий та середньо-просунутий рівень.

ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Добавить комментарий