1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Адміністрація «АрселорМіттал Кривий Ріг» отримує чимало запитань від колег - які умови оплати праці чекають на працівників АрселорМітталКривийРіг у квітні?

300322 13 min

Підприємство АрселорМітал Кривий Ріг працює в режимі максимальної готовності до відновлення виробництва. Зберігаємо оптимізм, але тверезо оцінюємо ситуацію, і тому ми всі повинні бути максимально гнучкими і готовими до різних варіантів розвитку подій.

У квітні 2022 року ми будемо виплачувати заробітну плату нашому колективу таким чином:

Працівники, які виконують роботи на території підприємства, отримають заробітну плату в розмірі 100%, як це визначено законодавством і наказами по підприємству.

Працівники, які виконують свої обов’язки дистанційно, теж отримують 100% заробітної плати.

Якщо працівники знаходяться на простої за межами підприємства, вони отримають оплату не нижче від 2/3 встановленого працівникові окладу/тарифної ставки відповідно до чинного законодавства України.

Це стосується усіх працівників, незалежно від того, де вони є – у Кривому Розі чи в іншому місці.

Працівники, які знаходяться на простої, можуть за власним бажанням взяти відпустку тривалістю до 24 днів, якщо у них є невикористані дні щорічної відпустки та за погодження керівником. Вибір – за працівником.

Працівникам, які залучені до складу ЗСУ та Тероборони – оплата з розрахунку середньої зарплатні відповідно до чинного законодавства України.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар