1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Як стало відомо Весь Кривий Ріг з повідомлення пабліку «Долинський гірничозбагачувальний комбінат», війна змусила ДГЗК дещо підкорегувати плани щодо модернізації та запуску виробництва. Але попри це ДГЗК працевлаштував 70 працівників державного підприємства КЗГКОР

040422 14 min

«Так, агресія росії проти мирної України вплинула на наші дії по реконструкції та відновленню підприємства. Разом з цим ми підтримуємося курсу на соціальну відповідальність перед тими, хто пов'язаний з ДГЗК. Добробут мешканців та працівників для нас є пріоритетом. Саме зараз дуже важливо підтримувати один одного. Тому ми прийняли рішення про прийняття до себе в штат цих людей. Про це та про інше ми розкажемо вже наступного тижня на зустріч з працівниками у місті Долинська», — сказав директор зі зв'язків з громадськістю та органами державної влади Долинського ГЗК Олег Подкопаєв.

«Це дуже важливий знак від керівництва ДГЗК, яке не сховалось в кущі в такий складний час. Ми розуміємо, що підприємство нікуди не поділось, не кидає місто і його мешканців напризволяще та прямо зараз дбає про майбутне», — наголосив працевлаштований начальник дільниці водопостачання та водовідведення Костянтин Протасов.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #1 Александр Ширшов 22.04.2022, 11:05
Здравствуйте я Ширшов Александр хотел бы найти работу в сфере строительства или грузчик резчик стропальщик.
Цитата

Додати коментар