1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як повідомляє «Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради», наступне слід знати про звільнення з ініціативи роботодавця в умовах воєнного стану

150422 18 min

Дуже багато обурень та непорозумінь серед працюючого населення викликав Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (Закон), який набув чинності 24 березня цього року.

Особливо велике занепокоєння викликала ст. 5 згаданого Закону – особливості розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця.

Дійсно, відповідно до вимог вказаної статті у період дії воєнного стану допускається звільнення працівника з ініціативи роботодавця у період його тимчасової непрацездатності, а також у період перебування працівника у відпустці (крім відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) без попередньої згоди профспілкової організації.

Роз’яснюємо, що звільнення з ініціативи роботодавця передбачає під собою підстави, визначені ст. 40-41 Кодексу законів про працю України.

Наведемо найбільш розповсюджені випадки, а саме:
- ліквідація, реорганізація підприємства, скорочення чисельності або штату працівників;
- невідповідність працівника займаній посаді внаслідок стану здоров’я;
- прогул;
- одноразове грубе порушення трудових обов’язків керівником підприємства, його заступниками, головним бухгалтером тощо.

Тобто, як і раніше, для звільнення працівника за ініціативи роботодавця обов’язково має бути вагома підстава, визначена законодавством.

Інспекція з питань праці та зайнятості
департаменту соціальної політики виконкому Криворізької міської ради
консультує за телефонами:
067-838-38-39, (0564) 92-02-24.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота та Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар