1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Місто зустріло маріупольців, що втратили все в рідному місті, що захоптли окупанти, привітно. Так, у Центрі кар’єри Метінвест знайшли для Ігоря СЕДОГО роботу за спеціальністю в Кривому Розі

290422 10 min

До речі, й у його дружини Тетяни теж споріднена професія – машиніст мостового крана. Тож щойно з’явиться пропозиція, планує працевлаштуватися на одному з криворізьких підприємств Метінвесту. Північани допомогли родині з пошуками житла та продуктами.

Наразі Ігор у цеху знайомиться з вимогами охорони праці, спілкується з колегами та очікує, коли отримає машину, щоб знову бути корисним. Тепер уже в кар’єрах та на збагачувальній фабриці.

«Кривий Ріг – гостинне місто. І люди тут привітні та щирі. Але з нетерпінням чекаю на перемогу, щоб повернутися до рідного Маріуполя, почати відновлювати місто та підприємство. В мене така професія – будувати», – сказав Ігор СЕДОЙ.

Нагадаємо, що для спеціалістів промислових підприємств, котрі втратили роботу внаслідок воєнних дій, Група Метінвест має приблизно 4 000 місць для працевлаштування в Покровську, Кам’янському, Запоріжжі та Кривому Розі й за необхідності забезпечує житлом, харчовими продуктами й одягом.

З питань працевлаштування на криворізьких підприємствах Метінвесту переселенці з Маріуполя, які працювали в компанії, можуть звернутися до Центру кар’єри Метінвест:

за адресою
Саксаганський район, вул. Заводська, 1.

за телефоном
0 800 606 000

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Робота і Вакансії Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Додати коментар