1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

«Шановні клієнти, просимо вас забезпечувати безперешкодний доступ фахівцям компанії до приладів обліку газу», - звертаються до абонентів в Кривому Розі фахівці компанії

250322 31 min

Пам’ятайте, всі працівники АТ «Криворіжгаз» приїжджають до споживачів в Кривому Розі:

- на брендованому авто,
- мають при собі посвідчення,
- вдягнені в спецодяг.

Повірка лічильників безкоштовна.

Ми розуміємо, що сьогодні газ в будинках та на підприємствах - вкрай важливий. Для людей - це можливість приготувати їжу, обігріти оселю, в комфорті виконати господарські справи, а для країни - це енергетична і економічна стабільність.

Тому фахівці АТ «Криворіжгаз» невпинно працюють щодня, щоб забезпечити життєво необхідним ресурсом всіх, хто живе чи знайшов прихисток у нашому регіоні.

Дякуємо всім, за свідоме ставлення та відповідальність. Пам'ятайте, сплачуючи за розподіл газу, кожен допомагає підтримувати стабільність газопостачання Кривого Рогу та Криворізького району.

Завдяки вам бригади АДС здійснюють виїзди за викликами, ліквідовують аварійні ситуації, фахівці компанії обстежують стан мереж, тощо.

Для підтримки споживачів компанія домовилась з платіжними сервісами скасувати комісію за оплату доставки газу при сплаті через онлайн-сервіси.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Коментарі   

0 #2 Міра 26.03.2022, 14:37
З газом жарти небезпечні, потрібна справа
Цитата
0 #1 Пётр 25.03.2022, 19:25
И должны делать поверку бесплатно
Цитата

Додати коментар